BLOG

Business Talks

14 Mart 2017 Salı


Küreselleşen ekonomi ile kurumsal olan her şirket uluslararası bir vizyona sahip olmaya başlamıştır. Vizyonun paylaşımı ve yayılımı ortak bir dil ile mümkündür. Uyrukları olmayan bu şirketlerde ortak dil ağırlıklı ve öncelikli olarak İngilizce’ dir. Kişisel ve kurumsal olarak istihdam edilebilirlik ve sürdürülebilirlik için İngilizceye olan hakimiyet her geçen gün daha önemli olmaktadır.

Eğitimin amacı; sahip olunan dilin iş hayatında nasıl kullanılabileceğini göstererek konuya ilişkin çok sayıda pratik yaptırmaktır. Dili bilmeyi dili kulanabilir hale getirmek esas olandır.

Nitekim, satış ve pazarlama tekniklerini yabancı dil ile alabileceğiniz ve müşteri portföyünün çok uluslu olması ile onları anlama ve tolere etmek için kültürlerini bilmeniz , sahip olduğunuz en önemli aracınız olan İLETİŞİM için büyük önem taşımaktadır.

Sizler için organize edilmiş eğitim sonrasında hem sahip olduğunuz bilgi ve yetilerinizi geliştirebilecek hem de yeni yetkinlikler kazanarak iş hayatınızdaki başarınızı arttırma yolunda anlamlı ve kullanılabilir bilgiler elde edeceksiniz.

Eğitmenlerimiz :

Özgür SEYHAN / Gram Equipment Genel Müdür Yardımcısı

Sıla BOYACI / Kabacalı Yönetim Danışmanlığı İK ve Eğitim Sorumlusu


Eğitim Tarihi: 25-26 Mart 2017

Eğitim Yeri: Folkart Towers B Kule Business Center

Eğitim Saatleri: 11:00 – 15:00 (Toplam 8 saat)

Eğitim Bedeli: 300.00.- TL (KDV dahil değildir)

Katılımcı Sayısı: Maksimum 8 kişi

Katılımcılara, katılım sertifikası verilecektir.

Detaylı Bilgi, Eğitime Katılım ve Kayıt için;

E-posta : info@kabacalimanagement.com - Telefon : (0232) 290 93 29

SAYFAYI PAYLAŞIN